Fotofox logo

Kdo v tom má prsty?

Jsme parta kamarádů se srdcem na dlani. Naším posláním je vytvořit úsměv na vaší tváři. Spolu s vámi se smějeme, až se za břicho popadáme, a užíváme si momenty, na které se nezapomíná. Liščí hravost je nám vlastní a s námi ji v sobě s jistotou objevíte i vy. Svou práci děláme poctivě, se spoustou kreativní energie a dlouholetou zkušeností.

A čím jsme jiní? Osobním přístupem ke každému z vás a velkou dávkou lidskosti. Na nic si nehrajeme a rádi vybočujeme ze zaběhlých kolejí. Fox je naše sdrdcovka a těšíme se, že si získá i vás.

Chci Foxe na akci
Fotofox gramofon
Fotofox Kristýna
Kristýna
majitelka

Kristýna pro vás naplánuje akci od začátku do konce tak, aby všechno šlo jako po másle. Její práce ji baví jako nic jiného. Dokáže vykouzlit vše, co vám na očích vidí. Nestyďte se jí říct i o to, co jste v nabídce zatím nenašli.

Kristýna nejraději cestuje na blind s báglem po celém světě. Když zrovna není v práci, prohání se jistojistě někde na longboardu, protože co je víc než svoboda a vítr ve vlasech?! A její sen? Koupit si obytnou dodávku a projet ceeeelý svět.

Fotofox Adéla
Adéla
fotografka

Adéla je jedním z těch šťastlivců, kteří se živí tím, co je opravdu baví a naplňuje. Když vás zrovna nefotí, vyrábí šperky nebo pobíhá s foťákem někde jinde.

Z Adély čiší spontánnost a neztrácí své vnitřní dítě. Nosí každou ponožku jinou a ráda si nahlas pouští hudbu a divoce na ni tančí. Jak by taky ne, když je DJka. O zábavu s ní na akcích nouze opravdu není. A doma? Tam ji moc nebaví uklízet a pořád si říká, že už by fakt měla.

Fotofox Sabina
Sabina
grafička

Sabi baví grafický design. Její rukopis najdete na našich designech a vašich fotkách. Zvládne pro vás ale navrhnout třeba i super fotopozadí. 

Její maminka novinářka říká, že je Sabi “mužena”, protože si sama seká dřevo i nahazuje zdi. Splnila si sen, pořídila chalupu a bydlí v lese. Dlouhé zimní večery tráví se svým psem Chilli a kočičkou Kari čtením Úžasné zeměplochy od Terryho Pratchetta a hraním na ukulele. Odsud je to už jen krok k jejímu snu – stát se rockovou hvězdou.

Fotofox Otakar
Otakar
fotograf

Ota je náš šikula. Všechno zvládne a ještě u toho srší vtipem. Potkáte ho na většině akcí a můžete se spolehnout, že v jeho přítomnosti všechno proběhne naprosto bez chybičky, a to i přes to, že mu doma říkají Oslíku.

Miluje hory, v zimě i v létě. Výborně vaří a jídlo si rád pořádně “rozpálí” chilli papričkou. Všechno ví, všechno zná a rád ze srandy rýpe do svého okolí. A my zas do něj. A aby bylo jasné, že je to pořádný chlap, tak je potřeba říct i to, že hraje poker a kouká na fotbal!

Fotofox Tomáš
Tomáš
fotograf

Tomáš je takové naše liščí mládě. Je to nejmladší člen týmu a ze začátku působí jako pěkný stydlín. Ale nenechte se zmást! Ve skutečnosti má strašně rád lidi. 

Občas se rád odstřihne od digitální reality, vypne mobil a uteče sám do přírody. Dělá i průvodčího a k vláčkům má fakt blízko, a tak se někdy prostě sebere a jezdí vlakem po výletech po celé republice a užívá si pohodičky a přírody. A pak se zas vrátí na univerzitu, kde studuje co? No přece vláčky.

Fotofox Lenka
Lenka
fotografka

Lenku kromě Foxe a dalších 5 prací živí i design. Její umělecké projekty jsou fakt pecka. Ačkoliv mimo jiné navrhuje i porcelán, žádná holka z porcelánu to není. Dává si 12 kafí denně a maká dlouho do noci. Ale všechno, co dělá, nade vše miluje a pořádně ji to nabíjí energií. Hrozně se snaží poctivě sportovat a zdravě jíst. Akorát jí to vyjde tak jednou za půl roku.

Foxí akce jsou pro Lenku oddych a pohodička. Užívá si srandy s lidmi a vždycky je kolem ní uvolněná atmoška. Z přátel ji nikdo neřekne jinak než Plenka a ona svou přezdívku nosí s hrdostí sobě vlastní.