Fotofox logo

Kdo v tom má prsty?

Jsme parta kamarádů se srdcem na dlani. Naším posláním je vytvořit úsměv na vaší tváři. Spolu s vámi se smějeme, až se za břicho popadáme, a užíváme si momenty, na které se nezapomíná. Liščí hravost je nám vlastní a s námi ji v sobě s jistotou objevíte i vy. Svou práci děláme poctivě, se spoustou kreativní energie a dlouholetou zkušeností.

A čím jsme jiní? Osobním přístupem ke každému z vás a velkou dávkou lidskosti. Na nic si nehrajeme a rádi vybočujeme ze zaběhlých kolejí. Fox je naše sdrdcovka a těšíme se, že si získá i vás.

Chci Foxe na akci
Fotofox gramofon
Helena
majitelka

Helena pro vás naplánuje akci od začátku do konce tak, aby vše šlo hladce a přineslo vám to radost a krásné vzpomínky. Klidně jí napište i o to, co jste v nabídce nenašli. Je kreativní a pravděpodobně najde cestu, jak vám to dopřát.

Nejraději je se svou rodinou a pracuje na projektech, co dávají smysl. Moc ráda se učí novým věcem, plní si své sny a relaxuje v přírodě či wellness. Věří, že každý je tvůrcem svého života. Jako malá se bála tmy, a tak před pár lety strávila týden ve tmě a už se jí prý nebojí.

Fotofox Sabina
Sabina
grafička

Sabi baví grafický design. Její rukopis najdete na našich designech a vašich fotkách. Zvládne pro vás ale navrhnout třeba i super fotopozadí. 

Její maminka novinářka říká, že je Sabi “mužena”, protože si sama seká dřevo i nahazuje zdi. Splnila si sen, pořídila chalupu a bydlí v lese. Dlouhé zimní večery tráví se svým psem Chilli a kočičkou Kari čtením Úžasné zeměplochy od Terryho Pratchetta a hraním na ukulele. Odsud je to už jen krok k jejímu snu – stát se rockovou hvězdou.

Fotofox Otakar
Otakar
fotograf

Ota je náš šikula. Všechno zvládne a ještě u toho srší vtipem. Potkáte ho na většině akcí a můžete se spolehnout, že v jeho přítomnosti všechno proběhne naprosto bez chybičky, a to i přes to, že mu doma říkají Oslíku.

Miluje hory, v zimě i v létě. Výborně vaří a jídlo si rád pořádně “rozpálí” chilli papričkou. Všechno ví, všechno zná a rád ze srandy rýpe do svého okolí. A my zas do něj. A aby bylo jasné, že je to pořádný chlap, tak je potřeba říct i to, že hraje poker a kouká na fotbal!