Fotofox logo

Reference

Radost jsme rozdávali na firemních akcích, svatbách nebo třeba plesech.
Na malých i velkých akcích jsme fotili lidi dlouhé, široké i bystrozraké.
Mrkněte, kdo s námi byl spokojený.

 

Škoda
Pirátská strana
alza.cz
BENU
DHL
Electrolux
Impact Hub Praha
Makro
KARA
Pietro filipi
mall.cz
Allianz
Kooperativa
Siemens
Passerinvest group
UniCredit Bank
Phoenix
Kostal
Banner
PLEON Impact
Publicis One
Sdružení komunálních služeb
M-OCEAN Agency
TBG Metrostav
eSuba
Východočeská energie
Nemocnice Neratovice
PACCAR
BikeFun International
Fotofox plameňák
Fotofox reference fotka

Co se o nás šušká?

Naprosto super! Skvělá domluva, profesionální přístup, krásný produkt… Co víc si přát. Fotofox naprosto splnil naše očekávání a i díky němu se náš velký den tak povedl. Díky.

Marcela Šroubková
Produkční Pirátské strany

Fotokoutek Fotofox jsme vyzkoušeli na firemním vánočním večírku a můžeme jen doporučit. Pozvedl akci na úplně jinou úroveň, hosté se skvěle bavili a navíc si odnesli krásnou vzpomínku. Naprosto profesionální tým, spousta vtipných a tematických rekvizit i kvalitní fotky. Celková spolupráce byla na jedničku. Moc děkujeme.

Vladimíra Dittrichová
Marketing Brand Manager KARA Trutnov a.s.

Fotofox je jeden z nejlepších poskytovatelů fotokoutků v ČR. Vynikající poměr cena vs. výkon. Kvalitní fotografie a pozadí včetně rekvizit. S paní majitelkou byla snadná domluva a snažila se nám vyjít maximálně vstříc. Hostům se Fotofox líbil a byli rádi, že si mohli odnést fotky na památku domů. Obsluha byla milá, ochotná a měla s námi velkou trpělivost. Ještě jednou děkujeme týmu Fotofoxu za zpestření naší svatební párty!

Tomáš Blažek
Ženich

Naprosto supr domluva, poradili, navrhli design loga na fotky, kolega od Fotofoxe dorazil na místo svatby s předstihem, vše připravil bez toho, aniž bychom o něm věděli a lidi se vesele fotili a fotili 🙂 Byl usměvavý a velmi ochotný! Kvalita fotek je úžasná! Poměr cena/kvalita prostě pecka. Moc doporučuji!

Andrea Fenclová
Nevěsta

Skvělá komunikace, nádherný design vytvořený na míru, vysoká profesionalita, důraz na kvalitu fotografií, vstřícný přístup a samé nej nej. Svatebčané byli nadšení a odcházeli s krásnou památkou a nám se tak vytvořila perfektní vzpomínková kniha. Mohu jen a jen doporučit 🙂

Kamila Hejnová
Nevěsta

Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat foxí rodince za úžasnou zábavu, která doplnila náš svatební den. Hosté byli nadšení, odvezli si spoustu fotek na památku a my máme nádhernou knihu hostů! Jednoznačně jedna z nejlepších investic naší svatby. Obzvlášť bych chtěla poděkovat Kristýnce za její přístup – bezproblémová komunikace, neskutečná trpělivost a jako třešnička na dortu neustálý úsměv na tváři! 🙂 Budu vás 100% všude doporučovat! Myslím, že jsme se neviděli naposledy 🙂

Markéta Sasínková
Nevěsta