Napište nám a my vám připravíme akci přesně podle vašich představ!

Fields marked with an * are required

K 2 - Kontakty

KRISTÝNA

majitelka / event planner

Kristýna pro vás naplánuje vaši akci od začátku až do konce tak, aby všechno šlo jako po másle. Její práce ji baví jako nic jiného, a tak pro vás dokáže vykouzlit vše, co vám na očích uvidí. Nestyďte se jí říct i o to, co jste v naší nabídce zatím nenašli. Když zrovna netráví čas vymýšlením foxích vychytávek, tak Kristýna fotí, a proto se můžete spolehnout, že budou vaše fotky kvalitní.

kristyna@fotofox.cz

tel.: 734 178 452

TaJ 1 300x300 - Kontakty

TOM A JÍŤA

fotograf a kreativní opora

Je to skvělá dvojka. Tom za vámi jezdí na akce a je tou nejpříjemnější obsluhou fotoboxu, jakou si můžete přát. Vždy se o vás postará s úsměvem a vstřícností. 

A Jíťa je naší tvořivou oporou. Má šikovné ruce a chytrou hlavičku, a tak vymýšlí a šije naše fotopozadí. A ráda se vrhne i na jakoukoliv jinou kreativní práci. 

Ota 296x300 - Kontakty

OTA

fotograf

Ota je náš šikula. Všechno zvládne a ještě u toho srší vtipem. Potkáte ho na většině akcí a můžete se spolehnout, že když na vaši akci pojede on, vše proběhne bez chybičky.

A 298x300 - Kontakty

ADÉLA

švadlenka

Říkali jste si, kdo nám šije ty nádherné originální rekvizity? Seznamte se s Adélou. Ačkoliv žije ve Švédsku, občas se utrhne a něco nám ušije. A to co vznikne, je vždycky boží. Posuďte sami ;-)

SAbi 300x294 - Kontakty

SABINA

grafička

Sabi je hrozný pohodář a baví ji grafický design. Zvládne pro vás navrhnout super fotopozadí nebo vaši vlastní originální grafiku na fotky a spoustu dalších věcí, na které si jen pomyslíte. 

naše sídlo:

logo 300x60 - Kontakty

(Kristýna Seidlová)

Velehradská 1911/4

Praha – Vinohrady

130 00

IČ: 05076153

Sdílet album nafacebook - Kontakty