Napište nám a my vám připravíme akci přesně podle vašich představ!

Fields marked with an * are required

K 2 - Kontakty

KRISTÝNA

majitelka / event coordinator

Kristýna pro vás naplánuje vaši akci od začátku až do konce tak, aby všechno šlo jako po másle. Její práce ji baví jako nic jiného, a tak pro vás dokáže vykouzlit vše, co vám na očích uvidí. Nestyďte se jí říct i o to, co jste v naší nabídce zatím nenašli. 

Kristýna ráda cestuje na blind s báglem, nejí zvířata, nosí roztrhané džíny a miluje staré filmy. Líbí se jí, když věci nejsou dokonalé, protože jsou díky tomu opravdové. Je blázen do tance a svého longboardu, který se jmenuje Skopeček. Toaleťáky doma v koupelně Kristýna staví do vysokého komínku.

kristyna@fotofox.cz

tel.: 734 178 452

TaJ 1 300x300 - Kontakty

TOM A JÍŤA

fotograf a kreativní opora

Naše nerozlučná dvojka. Tom za vámi jezdí na akce a je tou nejlaskavější obsluhou fotoboxu, jakou si můžete přát. A Jíťa je naší tvořivou oporou. Má šikovné ruce a chytrou hlavičku, a tak vymýšlí a šije naše fotopozadí a občas se vrhne i na nějakou jinou kreativní práci.

Tom s Jíťou na světě nejvíc milují svého kocoura Keksíka. Jíťa má košile ve skříni pověšené podle barev, miluje Harryho Pottera a mluví pěti jazyky včetně čínštiny a hebrejštiny. Tom si neumí uklízet ponožky a “shakuje” každou láhev, která mu přijde pod ruku. Mlíko, šťáva – nic není vyjímkou. Oba milují instrumentální hudbu Hanse Zimmera. 

Ota 296x300 - Kontakty

OTAKAR

fotograf

Ota je náš šikula. Všechno zvládne a ještě u toho srší vtipem. Potkáte ho na většině akcí a můžete se spolehnout, že když na vaši akci pojede on, všechno proběhne bez chybičky, a to i přes to, že mu doma říkají Oslíku.

Miluje hory. V zimě i v létě. Výborně vaří a jídlo si rád pořádně “rozpálí” chilli papričkou. Všechno ví, všechno zná a rád ze srandy rýpe do svého okolí. A my zas do něj. Takže tu na něj napráskáme třeba to, že si tak potrpí na svém jméně, že jsme ho tady na webu museli změnit z “Ota” na “Otakar”. A aby bylo jasné, že je to pořádný chlap, tak je potřeba říct i to, že hraje poker a kouká na fotbal!

SAbi 300x294 - Kontakty

SABINA

grafička

Sabi baví grafický design, a tak můžete její rukopis najít na designech na vašich fotkách. Zvládne pro vás ale navrhnout třeba i super fotopozadí. 

Její maminka, novinářka, říká, že je Sabi “mužena”, protože si sama nahazuje zdi, seká dřevo a vyrábí nábytek. Sabina si splnila svůj sen pořídit si chalupu a bydlet v lese. Dlouhé zimní večery tu tráví se svým psem Chillinkou čtením Úžasné zeměplochy od Terryho Pratchetta a hraním na ukulele. A odsud už je to už jen krok k jejímu dalšímu snu – stát se rockovou hvězdou.

A 298x300 - Kontakty

ADÉLA

švadlenka

Říkali jste si, kdo nám šije ty nádherné originální rekvizity? Seznamte se s Adélou. Ačkoliv žije ve Švédsku, občas se utrhne a něco nám ušije. A to, co vznikne, je vždycky boží, protože Adéla má obrovský umělecký cit. 

Má ráda výletování a med. Chodí všude pozdě, ale fakt se snaží to nedělat :-) Má radši děti než dospělé, jednoduše proto, že jsou to čisté duše a líbí se jí, že se chovají úplně přirozeně. A tak je fajn, že Adéla právě s dětmi pracuje. Ale i my dospělí ji strašně žereme!

naše sídlo:

logo 300x60 - Kontakty

(Kristýna Seidlová)

Velehradská 1911/4

Praha – Vinohrady

130 00

IČ: 05076153