Napište nám a my vám připravíme akci přesně podle vašich představ!

Fields marked with an * are required

K 2 - Kontakt

KRISTÝNA

majitelka / event coordinator

Kristýna pro vás naplánuje akci od začátku do konce tak, aby všechno šlo jako po másle. Její práce ji baví jako nic jiného. Dokáže vykouzlit vše, co vám na očích vidí. Nestyďte se jí říct i o to, co jste v nabídce zatím nenašli.

Kristýna ráda cestuje na blind s báglem, nosí roztrhané džíny a miluje staré filmy. Líbí se jí, když věci nejsou dokonalé, protože jsou opravdové. Je blázen do tance a svého longboardu. Toaleťáky doma v koupelně staví do vysokého komínku.

kristyna@fotofox.cz

tel.: 734 178 452

TaJ 1 300x300 - Kontakt

TOM A JÍŤA

fotograf a kreativní opora

Nerozlučná dvojka. Tom jezdí na akce a je tou nejlaskavější obsluhou našeho fotoboxu. Jíťa je naší tvořivou oporou. Má šikovné ruce a chytrou hlavičku, tak vymýšlí a šije naše fotopozadí a po hlavě se vrhá i do jiné kreativní práce.

 Jíťa má košile ve skříni pověšené podle barev a mluví pěti jazyky včetně čínštiny a hebrejštiny. Tom si neumí uklízet ponožky a “šejkuje” každou láhev, která mu přijde pod ruku. Mlíko, šťáva – nic není výjimkou. Oba nejvíc na světě milují svého kocoura Keksíka.

Ota 296x300 - Kontakt

OTAKAR

fotograf

Ota je náš šikula. Všechno zvládne a ještě u toho srší vtipem. Potkáte ho na většině akcí a můžete se spolehnout, že v jeho přítomnosti všechno proběhne naprosto bez chybičky, a to i přes to, že mu doma říkají Oslíku.

Miluje hory. Výborně vaří a jídlo si rád pořádně “rozpálí” chilli papričkou. Všechno ví, všechno zná a rád ze srandy rýpe do svého okolí. A my zas do něj. A aby bylo jasné, že je to pořádný chlap, tak je potřeba říct i to, že hraje poker a kouká na fotbal!

SAbi 300x294 - Kontakt

SABINA

grafička

Sabi baví grafický design. Její rukopis najdete na našich designech a vašich fotkách. Zvládne pro vás ale navrhnout třeba i super fotopozadí. 

Její maminka novinářka říká, že je Sabi “mužena”, protože si sama seká dřevo i nahazuje zdi. Splnila si sen, pořídila chalupu a bydlí v lese. Dlouhé zimní večery tráví se svým psem Chillinkou čtením Úžasné zeměplochy od Terryho Pratchetta a hraním na ukulele. Odsud je to jen krok k jejímu snu – stát se rockovou hvězdou.

A 298x300 - Kontakt

ADÉLA

švadlenka

Kdo nám šije ty nádherné originální rekvizity? Seznamte se s Adélou. Ačkoliv žije ve Švédsku, občas se utrhne a něco nám ušije. A to, co vznikne, je vždycky boží. Adéla má totiž obrovský umělecký talent.

Má ráda výletování a med. Chodí všude pozdě, ale fakt se snaží to nedělat :-) Má radši děti než dospělé. Jednoduše proto, že jsou to čisté duše a chovají se úplně přirozeně. A tak je fajn, že právě s nimi pracuje. Ale i my dospělí ji strašně žereme!

naše sídlo:

logo 300x60 - Kontakt

(Kristýna Seidlová)

Velehradská 1911/4

Praha – Vinohrady

130 00

IČ: 05076153